داستان زندگی شما - آمار سن - تاریخ تولد

داستان زندگی - محاسبه تولد - محاسبه سن - تاریخ تولد - زندگی

تبدیل تارخ تولد و به دست آوردن سن دقیق

تبدیل تاریخ تولد شما به قمری و میلادی و به دست آوردن سن دقیق شما

یکی از مسائل مهمی که معمولاً افراد با آن مواجه هستند تبدیل تاریخ تولدشان به سن قمری و میلادی و نیز دانستن سن دقیقشان می باشد که بر اساس سال و ماه و روز سن این افراد را نشان دهد. معمولاً در دسترس ترین نرم افزار برای محاسبات، برنامه اکسل می باشد که همه کسانی که برنامه آفیس را روی کامپیوتر خود نصب کرده باشند به این نرم افزار دسترسی دارند.

معمولاً نرم افزار اکسل بر اساس تاریخ میلادی کار می کند و تاریخ شمسی و قمری را نمی شناسد و برای اینکه اکسل شمسی و قمری را هم بتواند محاسبه کند می بایست یک سری برنامه های ویژوال بر روی آن نصب شود. که کمی کار را پیچیده می کند.

در این پست ما می خواهیم یک برنامه اکسل را به شما معرفی کنیم که شما با دانلود و اجرای آن با وارد کردن تاریخ تولد شمسی خودتان بدون اینکه هیچ برنامه دیگری استفاده کرده باشید بتوانید ضمن محاسبه دقیق سن خود؛ تاریخ تولد خود به قمری و میلادی را هم با دقت تمام به دست بیاورید.

بعد از دانلود این برنامه که یک برنامه اکسل ساده است آنرا اجرا کنید؛ بعد از اجرا در قسمت سال تولد، سال را به صورت کامل وارد کنید مثلاً 1357 و در قمست ماه تولد، ماه تولدتان را به صورت یک عدد بین 1 تا 12 وارد کنید و در قسمت روز تولد هم  روز تولدتان را به صورت یک عدد بین 1 تا 31 وارد کنید و بعد نتیجه را در قسمت پایین محاسبه ببیند.

درضمن یادتان نرود اگر خواستید اطلاعات بیشتری در مورد تولد خود بدانید حتماً نسبت به سفارش داستان زندگی اقدام نمایید که تمام اطلاعات در مورد شما را در اختیارتان قراد می دهد و بکلی خیال شما را از بابت سن و تولد و .... راحت می کند.

موفق و پیروز باشید

تبدیل تاریخ تولد شما به قمری و میلادی و به دست آوردن سن دقیق شما

تبدیل تاریخ شمسی به قمری ومیلادی و بدست آوردن سن دقیق


!! داستان زندگی شما !!

ارائه دقیق ترین و جالب ترین اطلاعات در مورد شما!!!

پاسخ تمام سوالات در مورد خصوصیات خودتان را در اینجا پیدا می کنید!!! 

داستان زندگی شما

 دقیق ترین اطلاعات در مورد وزن و میزان کالری مورد نیاز شما

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و نهم اردیبهشت ۱۳۸۸ساعت 6:40  توسط متین  |